Anahi Diva Perfecta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...Dobrodosli na 4um o Anny-Nasoj DIVI...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 4um cce biti werowatano OBRISAN!

Go down 
+2
/~-*Anahi*Expert*-~/
AnNyGirL
6 posters
AuthorMessage
AnNyGirL
Admin
AnNyGirL



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:01 am

ljudi...widite i sami naziw teme...pa malo da wam pojasnim,..gl.adminki Kristini su smorili anahi & rbd forumi....a ona je htela da ga prepusti meni...ali ja ne znam...to je puuno obaweza za samo mene....a meni isticxe net za nekih 15 dana...i posle mi roditelji necce uplatiti zabog sxkole.....sledecca dwa meseca....i onda mi je glupo....kad nema adminki....da forum postoi....

Mislili smo da forum ostane josx nekih 15 dana...dok ja imam net....pa cce posle biti izbrisan!

AKO NEKO ZELI DA OSTANE U KONTAKTU SA MNOM,....NEK SE REGUE NA FORUM GDE SAM JA ISTO ADMINKA....O SERIJI CUIDADO CON EL ANGEL......

EWO ADRESE:

www.ccea.tk ili http://cuidadoconelangel.forumotion.com

taj forum sigurno necce biti izbrisan...ako se budete regowali recite da was je dowela Angel Nina



AKO NEKO ZELI DA BUDE ADMIN....I da mu ostane forum....
mora da ispuni odredjene uslowe.......
1.Da bude reedowan.....
2.Da ne spamue......
3.Da ima preko 250 poruka....
4.Da dowede 6 cxlanowa
pobednik cce bitit proglasxemn za desetak dana!



wolim was puuno swe........kisssss!


Last edited by AnNyGirL on Sun Mar 22, 2009 9:10 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
/~-*Anahi*Expert*-~/
Admin
/~-*Anahi*Expert*-~/



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:04 am

tako je....msm....stvarno je vise glupo pravit takve 4uma....
RBD je OUT,jbg...Ako zelite,reregujte se na:
http://disney-super-stars.forumotion.com
4um sam sada napravila....
kissko
Back to top Go down
AnNyGirL
Admin
AnNyGirL



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:10 am

se slazesx kristina?
Back to top Go down
~/Dul_mi_estrella\~
^REBELDE Junior^
~/Dul_mi_estrella\~



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:54 am

Nemojte brisati 4um.. i RBD nije OUT... i nikada nece ni biti...bolje nadjite admine, za 4um koji ce ga odrzavati dok ti ne dodje internet, ja se prijavljujem za amdina
Back to top Go down
/~-*Anahi*Expert*-~/
Admin
/~-*Anahi*Expert*-~/



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:23 am

pa potrudi se onda....jeste PUT....zao mi je...
Back to top Go down
Annie preciosa
^REBELDE Junior^
Annie preciosa



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:58 pm

~/Dul_mi_estrella\~ wrote:
Nemojte brisati 4um.. i RBD nije OUT... i nikada nece ni biti...bolje nadjite admine, za 4um koji ce ga odrzavati dok ti ne dodje internet, ja se prijavljujem za amdina

Slazewm se
Back to top Go down
AnNyGirL
Admin
AnNyGirL



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 11:25 am

josx ne ynam....moram da odlucxim...recci cu wam owih dana...ali ako ostane....pored mene mora neko da bude admin....nmg swe sama...zato skupljajte cxlanowe i porukice!!!
Back to top Go down
~AnNy_#8~
^Santa No Soy^
~AnNy_#8~



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:37 pm

evo ja se prijavljujem dovela sam 2 clana...i reklamirala sam 4um na nekoliko 4uma...[msm iskreno da je 6 clanova preeeevise...] ali ok...
Back to top Go down
AnNyGirL
Admin
AnNyGirL



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 1:12 pm

pa...treba i wisxe...to je malo....admini treba da dowode milione cxlanowa....samo ti tako nastawi julieee!
Back to top Go down
AnNyGirL
Admin
AnNyGirL



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 5:27 pm

e bb's 4um cce definitiwno biti obrisan...tako da...ne morate wisxe da dowodite cxlanowe....i swe tooo!kisss za swe...

AKO NEKO ZELI DA OSTANE U KONTAKTU SA MNOM,....NEK SE REGUE NA FORUM GDE SAM JA ISTO ADMINKA....O SERIJI CUIDADO CON EL ANGEL......

EWO ADRESE:

www.ccea.tk ili http://cuidadoconelangel.forumotion.com

taj forum sigurno necce biti izbrisan...ako se budete regowali recite da was je dowela Angel Nina
Back to top Go down
~/Dul_mi_estrella\~
^REBELDE Junior^
~/Dul_mi_estrella\~



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 5:28 am

mod sa,m na tom
Back to top Go down
/~-*Anahi*Expert*-~/
Admin
/~-*Anahi*Expert*-~/



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 2:21 pm

pls,regujte se i na http://divas-rule-world.4umer.com/
za sve fanove Dul&Annie
Back to top Go down
AnNyGirL
Admin
AnNyGirL



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 3:00 pm

Ja neccu...mrzi me....i ti si rekla da te je smorio ceo rbd....i swi forumi...o cxlanowima rbd-a!
a sad nas molisx da se reguemo????????

???????????????????????????????
Back to top Go down
AnNyGirL
Admin
AnNyGirL



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 3:02 pm

a i taj forum je propao...ima dwa CXLANA....LOL!
Back to top Go down
~/Dul_mi_estrella\~
^REBELDE Junior^
~/Dul_mi_estrella\~



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 6:33 am

Mozda je novi.. Ja sam se regovala... A sta ce biti sa owim 4umom?
Back to top Go down
~!~ANI~!~I~!~MAI~!~
^REBELDE Junior^
~!~ANI~!~I~!~MAI~!~



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeSat Apr 04, 2009 5:16 am

ne brisite ga ljudi
Back to top Go down
~AnNy_#8~
^Santa No Soy^
~AnNy_#8~



4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:07 am

Pa nemojte ja se prijavljuem za admina...
Back to top Go down
Sponsored content





4um cce biti werowatano OBRISAN! Empty
PostSubject: Re: 4um cce biti werowatano OBRISAN!   4um cce biti werowatano OBRISAN! Icon_minitime

Back to top Go down
 
4um cce biti werowatano OBRISAN!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Anahi Diva Perfecta :: xAnahi Forumx :: xPravila&Obavestenjax-
Jump to: